01.04.2020

Zakaz używania rowerów miejskich

Zakaz używania rowerów miejskich

Decyzją Prezesa Rady Ministrów, w związku z panującą pandemią ogłoszono zakaz korzystania z miejskich rowerów publicznych.

31.03.2020 weszło w życie rozporządzenie uniemożliwiające wypożyczenia miejskich jednośladów. City by bike zostały czasowo zawieszony. Z poziomu systemu informatycznego nałożone zostały blokady wynajmów od 1 do 11 kwietnia. Zablokowane zostały rowery, a systemy działają w pozostałych dotychczasowych zakresach, także użytkownicy mają możliwość dokonywania rozliczeń, ewentualnych reklamacji .

16/66

Pogoda w Katowicach

dziś, sobota, 25 marca 2023
14°
Opady deszczu Ciśnienie: 1005 hPa, wiatr: 6.86 km/h
jutro
12°
pojutrze
za 2 dni
rodo

Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie być stosowane Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), regulujące zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europejskiej. W związku ze zmianą przepisów, Nextbike Polska SA. wprowadza nową Politykę Prywatności. Znajdują się w niej informacje na temat zasad przetwarzania Państwa danych, a także uprawnień, które RODO przyznaje podmiotom danych.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Nextbike Polska