21.09.2015

Dłuższy czas darmowych wypożyczeń rowerów miejskich City by bike z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu!

Dłuższy czas darmowych wypożyczeń rowerów miejskich City by bike z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu!

Jak co roku w dniach 16-22 września, w europejskich miastach trwa kampania, promująca wybór alternatywnych środków komunikacji publicznej. Podobnie, jak miało to miejsce przed rokiem, do akcji włącza się firma Nextbike Polska, operator systemu City by bike. Już jutro – w kulminacyjnym punkcie obchodów Tygodnia Zrównoważonego Transportu, czyli podczas Europejskiego Dnia Bez Samochodu, każda pierwsza godzina wypożyczenia roweru miejskiego w Katowicach będzie darmowa!

– Rowery miejskie, jako ekologiczna, tania i korzystna dla zdrowia forma publicznego transportu idealnie wpisują się w filozofie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, więc jako ich największy operator w Polsce z radością włączamy się do kampanii. Liczymy na to, że zachęcimy obecnych użytkowników do jeszcze aktywniejszego korzystania z wypożyczalni, a osoby, które jeszcze nie jeździły na naszych rowerach – do przekonania się o ich zaletach – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska.

W związku z obchodami Dnia Bez Samochodu, Nextbike Polska przygotował specjalną promocję, stanowiącą ukłon w stronę wszystkich rowerzystów miejskich ze Śląska, ale również dającą nowym użytkownikom możliwość wypróbowania wypożyczalni. Już jutro, 22 września zostanie wydłużony tradycyjny darmowy czas każdego wypożyczenia – we wtorek wyniesie on aż 60 minut! Żeby skorzystać z promocji, zarówno wynajem, jak i zwrot roweru muszą nastąpić od godz. 0.01 do 23:59. Nextbike Polska przypomina ponadto, że zgodnie z regulaminem, maksymalny czas wypożyczenia wynosi 12 godzin.

59/69

Pogoda w Katowicach

dziś, niedziela, 14 kwietnia 2024
21°
Opady deszczu Ciśnienie: 1017 hPa, wiatr: 6.69 km/h
jutro
14°
pojutrze
12°
za 2 dni