18.06.2020

Ruszyła nowa wypożyczalnia w Katowicach: KTBS – Leopolda

Ruszyła nowa wypożyczalnia w Katowicach: KTBS – Leopolda

Katowicka sieć rowerowa City by bike powiększyła się o kolejny punkt wypożyczeń. Uruchomiona została stacja 6162 KTBS – Leopolda. Rowerzyści skorzystają ze stacji i 8 dodatkowych rowerów dzięki sponsorskiemu wsparciu inwestora.

Od 18 czerwca mieszkańcy nowej inwestycji mieszkaniowej KTBS przy ul. Leopolda 17, 17a w Katowicach mogą korzystać z nowej stacji wypożyczania rowerów miejskich. Jest to kolejna lokalizacja, skąd miłośnicy jednośladów mogą wyruszać w dalszą podróż po Katowicach i całej metropolii. Na nowej stacji znajduje się  8 dodatkowych rowerów i 12 stojaków.

Na osiedlach Katowickiego TBS Sp. z o.o. znajdują się już 4 stacje rowerowe, które cieszą się dużą popularnością. Zmieniająca się rzeczywistość pokazuje, że coraz więcej osób wybiera właśnie ten rodzaj transportu już nie w ramach rekreacji, ale w codziennej drodze do pracy lub szkoły. Z całą pewnością gigantyczne znaczenie ma także rozwój infrastruktury – ścieżek kolarskich i przede wszystkim miejskich wypożyczalni rowerów.

Skorzystanie z usług wypożyczalni jest bardzo proste i nie wiąże się z dużymi kosztami. Rowery dostępne są całą dobę. W tym sezonie system rowerów miejskich w Katowicach będzie działał do 1 listopada.

14/66

Pogoda w Katowicach

dziś, czwartek, 01 grudnia 2022
Pochmurno Ciśnienie: 1028 hPa, wiatr: 4.19 km/h
jutro
pojutrze
za 2 dni
rodo

Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie być stosowane Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), regulujące zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europejskiej. W związku ze zmianą przepisów, Nextbike Polska SA. wprowadza nową Politykę Prywatności. Znajdują się w niej informacje na temat zasad przetwarzania Państwa danych, a także uprawnień, które RODO przyznaje podmiotom danych.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Nextbike Polska